Společnost VARIÉTÉ Design s.r.o. tvoří úspěšně interiéry již od roku 2009.

 

Pracujeme v úzkém kontaktu s klientem, snažíme se přizpůsobit interiér jeho přáním a potřebám a zároveň do něj vnést něco osobitého, co vyjadřuje "duši" klienta či jeho podnikatelského záměru.

Vždy jde o to, aby se lidé v interiéru dobře cítili, aby v něm rádi trávili čas a dobře se jim v něm žilo...

Rády vás provedeme celým procesem tvorby interiéru, od konzultace, přes návrh prostorového i stylového řešení, pomoc s výběrem vhodných zařizovacích předmětů až po realizaci interiéru na klíč.

 
Jarka Hájková

Jarka Hájková
Majitelka a designerka

"Akcentuji jednoduchost a funkčnost interiéru a mám ráda zajímavé detaily, které podtrhují individualitu každého prostoru."

 
_MG_4146 (4).jpg

Hana Dubovská
Designerka

"Miluji fúze, ráda tvořím individualizované interiéry právě díky propojení různorodých prvků. Přednost dávám přírodním materiálům, které vytvářejí příjemné a zdravé prostředí pro život."

 

Známe to také.

Celé dny trávíme v kanceláři, která je sterilní, unifikovaná, sice funkční, ale naprosto neosobní. Koukáme do monitoru, svítí na nás zářivky a klimatizace jede na plné obrátky.

Pak se rozhodneme zajít si na večeři do restaurace, změnit prostředí a trochu se uvolnit. Na první pohled je moc hezká, někdo si na ní dal opravdu záležet, ale z nějakého důvodu se po chvíli přestáváme cítit dobře, a tak odcházíme, jen co dojíme.

Konečně dorazíme domů, ale namísto toho, abychom ucítili vřelou náruč domova, kde si můžeme odpočinout, vnímáme nějaký chlad, neútulnost a možná i tíseň. Sice jsme se snažili, ale domov, ve kterém by nám bylo fajn, mohli jsme v klidu relaxovat a dobíjet baterky, se nám vytvořit nepovedlo.

Končí to tím, že jsme často unavení a bez energie, pořád tak nějak nahromadě, ani do té restaurace už se nám nechce.

 

Čím to je, že dnes často nedokážeme vytvářet příjemné, pohodlné, podnětné a pozitivní prostředí?Jak to, že interiérům tak často chybí duše?

Možná si neuvědomujeme, jaký vliv na člověka prostor má. Možná na to nemáme čas nebo buňky. A možná to má nějaké své zákonitosti, o nichž možná víme o trochu více než vy. Moc rády se o ně s vámi podělíme.

Pomůžeme vám, ať již řešíte otázky spojené se stávajícím interiérem, nebo přemýšlíte nad tím, jak co nejlépe zařídit ten nový. Ať se jedná o byt, rodinný dům, kancelář, restauraci nebo jakýkoliv jiný společenský prostor, vždy může být zařízen tak, aby se v něm lidé cítili dobře, rádi v něm trávili čas a rádi se vraceli.

 

Těšíme se na setkání a společnou tvorbu vašeho interiéru.