Domov - místo, kde se cítíme dobře, pohodlně, kam se schoulíme, když je nám ouvej, kde načerpáme energii pro nový den, kde se bavíme, relaxujeme, učíme, trávíme čas s blízkými i sami se sebou. Příjemné bydlení je základem klidného života. Citlivě sladěný interiér, přírodní materiály, barvy a odstíny, v nichž se budete cítit dobře, jsou základními kameny naší tvorby.

Vstávejte odpočati a plni energie, uléhejte relaxovaní. Je jedno, zda žijete ve vysokém paneláku či rodinném domě. Pro každé prostředí existuje správné uspořádání.

 

CITLIVÉ PROPOJENÍ VÝCHODU A ZÁPADU

Při naší práci propojujeme dva světy. Východ a Západ. Z každého si bereme to nejlepší pro váš domov. Přirozené proudění energie a funkční uspořádání interiéru.

Východ citlivě zasazujeme do západní kultury, harmonicky sladíme interiér vašeho místa pro bydlení. V jednoduchosti je krása a použití přírodních materiálů zajistí, že se budete cítit příjemně vy i vaši blízcí a přátelé, kteří vás navštíví.

 

A JAK TO PROBÍHÁ?

KROK 1 – ÚVODNÍ SCHŮZKA

Probíhá na místě dle naší domluvy, trvá cca hodinku a je zdarma. Jejím cílem je seznámit se, zjistit vzájemné sympatie, a popovídat si o prostoru a vašich potřebách a představách.

KROK 2 – NÁVRH PROSTOROVÉHO ŘEŠENÍ

Vyhotovíme 1-2 návrhy prostorového řešení. Po společné diskusi nad návrhy následuje finální návrh – kótovaný půdorys se zařizovacími předměty a případnými stavebními úpravami ve 2D s popisky a černobílá 3D vizualizace.

KROK 3 – NÁVRH STYLOVÉHO ŘEŠENÍ

Opět od nás dostanete 1-2 návrhy stylového řešení (barevně-materiálové schéma a stylový koncept) podložené reálnými vzorky materiálů, nad kterými si společně budeme povídat. Jako reakce na vaše rozhodnutí přichází finální řešení – barevně-materiálový koncept, a barevná umělecká 3D vizualizace jednotlivých místností.

KROK 4 – KATALOG PRODUKTŮ

V souladu s předchozími kroky a vámi zadaným rámcovým rozpočtem vyhotovíme katalog výrobků, které doporučujeme k zařízení interiéru, a to většinou pro každý kus ve dvou cenových rovinách, abyste si sami mohli vybrat.

Následně se můžeme domluvit na realizaci. Z uvedených kroků od nás můžete chtít všechny, nebo jen některé z nich. Některé ale bez druhých logicky nejsou možné :-).