Je skvělé, že se zajímáte o to, jak svůj domov vytvořit tak, aby co nejvíce odpovídal tomu, jak to cítíte vy sami. Máme za to, že nejhezčí domov si nakonec člověk vytvoří sám. Někdy se však zmítáme v tom, co se nám vlastně líbí, co se k sobě hodí, jak to poskládat, aby to dobře vypadalo. Napadá nás spousta otázek, na které nemusíme vždy najít odpovědi.

Proto vám přinášíme možnost najít na vaše otázky odpovědi, dozvědět se to podstatné, co budete při tvorbě vlastního interiéru potřebovat, i vyzkoušet si některé důležité kroky "nanečisto".

Věříme, že společným sdílením zkušeností nejen našich, ale i vašich, objevíme mnohá tajemství skrytá za uměním vytvořit interiér pro život.

 

OBSAH WORKSHOPU

Workshop trvá jeden den a je rozdělen do dvou částí.

Dopoledne se seznámíte se základními principy tvorby stylu v interiéru. Budou to ty nejdůležitější zásady, tipy a triky, díky jejichž znalosti si můžete vytvořit interiér jako ze žurnálu (i když ty zrovna za vhodné pro život nepovažujeme :-)). Tištěnou verzi prezentace budete mít k dispozici pro vaše poznámky.

Odpoledne se budete věnovat samostatné práci. Vytvoříte se si tzv. moodboard a naučíte se dle něj sestavit barvově-materiálové schéma, které je základem pro následnou tvorbu stylu.

Budete mít k dispozici mnoho reálných vzorků materiálů, s nimiž můžete pracovat a udělat si přesnější představu o tom, jak textura může ovlivnit výsledný efekt.

Domů si kromě nabitých vědomostí odnesete sebedůvěru podpořenou reálným výstupem - moodboardem a barvově-materiálovým schématem.

 
 

PRO KOHO JE WORKSHOP URČEN

Workshop je vhodný pro každého laika, který by rád pronikl do základů tvorby stylového interiéru a dokázal si pak poradit s interiérem vlastním či jeho rodiny a přátel.

Chceme s vámi být v průběho workshopu v úzkém kontaktu, proto je maximální počet účastníků omezen na 20 osob. Minimální počet účastníků je 10.

 

TERMÍN, MÍSTO A CENA

V tuto chvíli nemáme vypsaný žádný termín. Pokud byste měli o tento seminář zájem, vplňte prosím přihlášku níže a do poznámky napište váš zájem a vhodné termíny. Seminář se koná nejlépe v sobotu od 9,30 do 17,30 hod. v prostoru Akademického klubu Akademie léčivé výživy, Údolní 1, Praha 4 (areál bývalého pivovaru Braník).

 
 
 

 

Cena za celodenní workshop vč. lehkého občerstvení a pracovního materiálu je 1.800,- Kč vč. DPH. Na místě bude k dispozici voda, káva, čaj a ovoce. V poledne bude hodinová pauza na oběd, který je možné mít vlastní či si dojít v okolí. Platbu je třeba provést předem na účet.

 

Pokud váháte, je vám cokoliv nejasné, rádi vám odpovíme na jakoukoliv otázku týkající se workshopu. Klidně pište na info@varietedesign.com nebo volejte 604720107. Jsme vám k dispozici.

 

Přihláška na workshop

Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami.