Kam s ním? S touto nerudovskou otázkou se potýká asi každý, kdo se pokouší smysluplně, prakticky i esteticky zařídit jakýkoliv interiér. Prostor ohraničený z pěti stran pevnými stěnami totiž skrývá mnohá omezení či nečekaná překvapení. Přesto není nemožné je vnímat, vidět a reagovat na ně. Kromě toho známe mnohá stará učení věnující se proudění energie v prostoru, a byť jsme nyní v jiném čase i prostoru, neškodí se jimi inspirovat.   

Rádi vám proto přinášíme příležitost naučit se, jak s prostorem přirozeně pracovat, jak včas odhalit a řešit případné nástrahy, a jak vnímat prostor jako takový.

 

OBSAH SEMINÁŘE

Seminář trvá jeden den a je rozdělen do dvou částí.

Dopoledne se seznámíte se základními prvky intuitivního vnímání prostoru. Budeme trošku čarovat a učit se, co všechno z hlediska prostorového ovlivňuje to, jak se nakonec budeme v interiéru cítit.

Odpoledne bude patřit zemitější části práce s prostorem - tedy základním ergonomickým pravidlům, které je dobré dodržovat při rozmisťování jednotlivých zařizovacích předmětů.

Na závěr budeme mít prostor k otázkám a k diskuzi.

Domů si, jak pevně věříme, odnesete mnoho praktických informací, které vám pomůžou vidět v nedostatcích přednosti a vypořádat se danostmi vašeho prostoru s přehledem a elegancí.

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN

Seminář je vhodný pro každého laika, který si chce svůj prostor uspořádat sám, ale cítí, že potřebuje pár základních rad a informací, díky nimž se vyhne zbytečným chybám, které by ho mohly stát nervy, čas i peníze.

Minimální počet účastníků je 20, maximální 45.

 

TERMÍN, MÍSTO A CENA

V tuto chvíli nemáme vypsaný žádný termín. Pokud byste měli o tento seminář zájem, vplňte prosím přihlášku níže a do poznámky napište váš zájem a vhodné termíny. Seminář se koná nejlépe v sobotu od 9,30 do 17,30 hod. v prostoru Akademického klubu Akademie léčivé výživy, Údolní 1, Praha 4 (areál bývalého pivovaru Braník).

 
 
 

Cena za celodenní seminář vč. lehkého občerstvení  je 1.500,- Kč vč. DPH. Na místě bude k dispozici voda, káva, čaj a ovoce. V poledne bude hodinová pauza na oběd, který je možné mít vlastní či si dojít v okolí. V ceně je samozřejmě tištěná prezentace, do které si můžete dělat poznámky. Platbu je potřeba provést předem na účet.

 

Pokud váháte, je vám cokoliv nejasné, rádi vám odpovíme na jakoukoliv otázku týkající se semináře. Klidně pište na info@varietedesign.com nebo volejte 604720107. Jsme vám k dispozici.

 

Přihláška k semináři

Odesláním přihlášky souhlasíte s obchodními podmínkami.